1.Neli11
zgodność z tematem: 5/5 pkt
-kolorystyka :5/5pkt
-styl:4/5 pkt
-całość : 8/10 pkt
-dodatki: 5/5
Razem: 27/30
2. Alarming_x3
zgodność z tematem: 5/5 pkt
-kolorystyka : 5/5pkt
-styl: 3/5 pkt
-całość : 7/10 pkt
-dodatki: 5/5
Razem: 25/30
3. klauuuuduusia
zgodność z tematem: 5/5 pkt
-kolorystyka: 5/5pkt
-styl: 5/5 pkt
-całość : 8/10 pkt
-dodatki: 5/5
Razem: 28/30
4. morgana65
zgodność z tematem: 5/5 pkt
-kolorystyka : 5/5pkt
-styl: 5/5 pkt
-całość : 9/10 pkt
-dodatki: 5/5
Razem: 29/30.
Ten strój mi się bardzo podoba, jest oryginalny i zrobiony z fantazją. Wszystkiego jest może trochę aż za dużo dlatego dałam 9/10 za całość, ale i tak muszę tutaj pochwalić Morganę.
5.Kefirek
zgodność z tematem: 5/5 pkt
-kolorystyka : 5/5pkt
-styl: 5/5 pkt
-całość : 7/10 pkt
-dodatki: 2,5/5
Razem: 24,5/30
Strój ładny, wszystko pasuje, ale jest mało oryginalny.
6. Anksa111
zgodność z tematem: 5/5 pkt
-kolorystyka :5/5pkt
-styl: 5/5 pkt
-całość : 7/10 pkt
-dodatki: 1/5
Razem: 23/30
Strój jest ładny, ale straciłaś dużo punktów za dodatki, bo kiedy ich nie ma to całość na tym traci.
7. hela456
zgodność z tematem: 5/5 pkt
-kolorystyka : 5/5pkt
-styl: 3/5 pkt
-całość : 7/10 pkt
-dodatki: 2/5
Razem: 22/30
8. Katy.Perry20
zgodność z tematem: 4/5 pkt
-kolorystyka : 5/5pkt
-styl: 3/5 pkt
-całość : 7/10 pkt
-dodatki: 1/5
Razem: 20/30
Odjęłam punkt za zgodność z tematem, bo z reguły na eleganckie wyjścia nie zakłada się dżinsu. Poza tym brak dodatków.
9. Klicia
zgodność z tematem: 5/5 pkt
-kolorystyka : 5/5pkt
-styl: 4/5 pkt
-całość : 7/10 pkt
-dodatki: 5 /5
Razem: 26/30
Trochę obniżyłam punkty za całość, bo ubrania były niedokładnie założone.
Kilka słów podsumowujących etap:
Chcę tylko powiedzieć, że w tym etapie były bardzo ładne stroje, ale były też gorsze. Jako że jest to dopiero 1 etap postanowiłam oceniać łagodniej, np. stawiałam praktycznie każdemu 5 punktów za kolorystykę i zgodność z tematem. W dodatkach nie powinnam liczyć butów jako 1 punkt, ponieważ to część stroju i nie zakładamy ich tak jak naszyjnika lub torebki – bez nich możemy wyjść na ulicę, a bez butów nie. Cieszy mnie to że wszyscy, no może z 1 wyjątkiem, zrobili stroje J
Tak przy okazji, od przyszłego etapu będę oceniała surowiej. ;p
Jeszcze jedno, zgłoszenia były do 3 grudnia, więc Proszę nie pisać teraz „zgłaszam się, zrobiłam pracę, na str. X”. Czegoś takiego nie biorę pod uwagę. Jeśli chcecie wziąć udział w jakimś moim konkursie to zapiszecie się do następnego. Do tego zgłoszenia są już dawno zakończone.
A właśnie, zapomniałabym: odpada tylko minka50B za nie oddanie pracy w terminie. Ale nie martwcie się, w następnym etapie odpadną 3 osoby, żeby było równo ;p
Temat następnego etapu będzie w starblogu.
Pozdrawiam
Ola