piątek, 11 grudnia 2009

Wyniki 1 etapu

1.Neli11
zgodność z tematem: 5/5 pkt
-kolorystyka :5/5pkt
-styl:4/5 pkt
-całość : 8/10 pkt
-dodatki: 5/5
Razem: 27/30

2. Alarming_x3
zgodność z tematem: 5/5 pkt
-kolorystyka : 5/5pkt
-styl: 3/5 pkt
-całość : 7/10 pkt
-dodatki: 5/5
Razem:
25/30
3. klauuuuduusia
zgodność z tematem: 5/5 pkt
-kolorystyka: 5/5pkt
-styl: 5/5 pkt
-całość : 8/10 pkt
-dodatki: 5/5
Razem: 28/30

4. morgana65
zgodność z tematem: 5/5 pkt
-kolorystyka : 5/5pkt
-styl: 5/5 pkt
-całość : 9/10 pkt
-dodatki: 5/5
Razem: 29/30.
Ten strój mi się bardzo podoba, jest oryginalny i zrobiony z fantazją. Wszystkiego jest może trochę aż za dużo dlatego dałam 9/10 za całość, ale i tak muszę tutaj pochwalić Morganę.

5.Kefirek
zgodność z tematem: 5/5 pkt
-kolorystyka : 5/5pkt
-styl: 5/5 pkt
-całość : 7/10 pkt
-dodatki: 2,5/5
Razem: 24,5/30
Strój ładny, wszystko pasuje, ale jest mało oryginalny.
6. Anksa111
zgodność z tematem: 5/5 pkt
-kolorystyka :5/5pkt
-styl: 5/5 pkt
-całość : 7/10 pkt
-dodatki: 1/5
Razem: 23/30
Strój jest ładny, ale straciłaś dużo punktów za dodatki, bo kiedy ich nie ma to całość na tym traci.
7. hela456

zgodność z tematem: 5/5 pkt
-kolorystyka : 5/5pkt
-styl: 3/5 pkt
-całość : 7/10 pkt
-dodatki: 2/5
Razem: 22/30
8. Katy.Perry20

zgodność z tematem: 4/5 pkt
-kolorystyka : 5/5pkt
-styl: 3/5 pkt
-całość : 7/10 pkt
-dodatki: 1/5
Razem: 20/30
Odjęłam punkt za zgodność z tematem, bo z reguły na eleganckie wyjścia nie zakłada się dżinsu. Poza tym brak dodatków.

9. Klicia
zgodność z tematem: 5/5 pkt
-kolorystyka : 5/5pkt
-styl: 4/5 pkt
-całość : 7/10 pkt
-dodatki: 5 /5
Razem: 26/30
Trochę obniżyłam punkty za całość, bo ubrania były niedokładnie założone.

Kilka słów podsumowujących etap:
Chcę tylko powiedzieć, że w tym etapie były bardzo ładne stroje, ale były też gorsze. Jako że jest to dopiero 1 etap postanowiłam oceniać łagodniej, np. stawiałam praktycznie każdemu 5 punktów za kolorystykę i zgodność z tematem. W dodatkach nie powinnam liczyć butów jako 1 punkt, ponieważ to część stroju i nie zakładamy ich tak jak naszyjnika lub torebki – bez nich możemy wyjść na ulicę, a bez butów nie. Cieszy mnie to że wszyscy, no może z 1 wyjątkiem, zrobili stroje
J

Tak przy okazji, od przyszłego etapu będę oceniała surowiej. ;p
Jeszcze jedno, zgłoszenia były do 3 grudnia, więc Proszę nie pisać teraz „zgłaszam się, zrobiłam pracę, na str. X”. Czegoś takiego nie biorę pod uwagę. Jeśli chcecie wziąć udział w jakimś moim konkursie to zapiszecie się do następnego. Do tego zgłoszenia są już dawno zakończone.

A właśnie, zapomniałabym: odpada tylko minka50B za nie oddanie pracy w terminie. Ale nie martwcie się, w następnym etapie odpadną 3 osoby, żeby było równo ;p
Temat następnego etapu będzie w starblogu.

To by było na tyle ode mnie.
Pozdrawiam
Ola

środa, 23 września 2009

Sposób + metamorfoza

Na początek podpowiem, jak zdobywać dużo SP.
Po 1 musicie dużo siedzieć na stardoll. Róbcie scenerie, im więcej scenerii tym więcej SP. Przy okazji...zapraszam do mojego bloga Look-like. To niby blog o modzie, ale jest nieograniczona ilość scenerii do zrobienia, więc można robić ile sie chce.
Po 2: Grajcie w gry, ubierajcie lalki i zapisujcie je w albumie
Po 3: Udzielajcie się w klubach, piszcie komentarze pod lalkami albo w magazynie.
Po 4: Zapraszajcie do znajomych, wpisujcie się do GB, albumów, scenerii itp.
Po 5: Kupujcie ubrania lub meble, codziennie możecie zagrać w Play&Earn, więc macie 5$ na jakieś drobne wydatki ;p
I pamiętajcie - im więcej czasu spędzacie na stardoll i im bardziej aktywni jesteście, tym więcej SP dostajecie.

A teraz metamorfoza. Na 1 ogień poszła moja koleżanka Weronika (Nicole21_PCD)
Piszcie co o tym sądzicie! Zmieniłam fryzurę i strój.

wtorek, 22 września 2009

Nowe ubrania

Na spoilerach pojawiły się nowe ubranka. Wnioskuję, że to jakaś jesienna kolekcja. Wszystko raczej w brązie, pomarańczu i ciemnej-zieleni. Podobają Wam się?

sobota, 20 czerwca 2009

Nowe fryzury na stardoll

Ostatnio stardoll dodało kilka nowych fryzur do medoll editor. Są też 4 wolne miejsca - miejmy nadzieję, że na fryzury Tiny1stm!
A oto nowe fryzury:

sobota, 13 czerwca 2009

Jak zrobić elegancki makijaż?

1. Jak zrobić medoll na eleganckie spotkanie?
a) Od tego zaczynamy2) Zaczynamy makijaż.
Szminka:






Tusze:

Pogrubiający






Wydłużający






Eyeliner:



Czarny





Kredka:

Malujemy tylko na górze oka.





Cień:
Dokładnie malujemy całą górną powiekę.


Kolor oczu najlepiej zmienić na ciemny. Ja dałam czarne soczewki.
Oko powinno wyglądać tak:


Kolor włosów zmieńcie na brązowy. Ja użyłam farby. Na koniec zmieńcie kolor brwi specjalną kredką. Dodajcie biżuterię.
Efekt końcowy:

Ja trochę nie dokładnie zrobiłam cienie.

















Jak Wam się podoba makijaż? Piszcie w komentarzach.

poniedziałek, 18 maja 2009

O czym ten blog? :P

Tutaj będę przedstawiała zestawy ciuchów i makijaże.
Oczywiście wszystko ze stardoll.
Mam tam konto oooooola :)
Zapraszam :P