a) Od tego zaczynamy
2) Zaczynamy makijaż.
Szminka:

Tusze:
Pogrubiający

Wydłużający
Eyeliner:

Czarny
Kredka:
Malujemy tylko na górze oka.
Cień:
Dokładnie malujemy całą górną powiekę.
Kolor oczu najlepiej zmienić na ciemny. Ja dałam czarne soczewki.
Oko powinno wyglądać tak:
Kolor włosów zmieńcie na brązowy. Ja użyłam farby. Na koniec zmieńcie kolor brwi specjalną kredką. Dodajcie biżuterię.
Efekt końcowy:

Ja trochę nie dokładnie zrobiłam cienie.
Jak Wam się podoba makijaż? Piszcie w komentarzach.
Szminka:

Tusze:
Pogrubiający
Wydłużający
Eyeliner:

Czarny
Kredka:

Malujemy tylko na górze oka.
Cień:
Dokładnie malujemy całą górną powiekę.Kolor oczu najlepiej zmienić na ciemny. Ja dałam czarne soczewki.
Oko powinno wyglądać tak:

Kolor włosów zmieńcie na brązowy. Ja użyłam farby. Na koniec zmieńcie kolor brwi specjalną kredką. Dodajcie biżuterię.
Efekt końcowy:

Ja trochę nie dokładnie zrobiłam cienie.
Jak Wam się podoba makijaż? Piszcie w komentarzach.
troszku kiczowaty, powinnaś malowac oczy tylko w zawnętrzych koncikach- daje śliczny efekt ^^
OdpowiedzUsuń