sobota, 13 czerwca 2009

Jak zrobić elegancki makijaż?

1. Jak zrobić medoll na eleganckie spotkanie?
a) Od tego zaczynamy2) Zaczynamy makijaż.
Szminka:






Tusze:

Pogrubiający






Wydłużający






Eyeliner:



Czarny





Kredka:

Malujemy tylko na górze oka.





Cień:
Dokładnie malujemy całą górną powiekę.


Kolor oczu najlepiej zmienić na ciemny. Ja dałam czarne soczewki.
Oko powinno wyglądać tak:


Kolor włosów zmieńcie na brązowy. Ja użyłam farby. Na koniec zmieńcie kolor brwi specjalną kredką. Dodajcie biżuterię.
Efekt końcowy:

Ja trochę nie dokładnie zrobiłam cienie.

















Jak Wam się podoba makijaż? Piszcie w komentarzach.

1 komentarz:

  1. troszku kiczowaty, powinnaś malowac oczy tylko w zawnętrzych koncikach- daje śliczny efekt ^^

    OdpowiedzUsuń