poniedziałek, 18 maja 2009

O czym ten blog? :P

Tutaj będę przedstawiała zestawy ciuchów i makijaże.
Oczywiście wszystko ze stardoll.
Mam tam konto oooooola :)
Zapraszam :P

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz